ID: 15 Kategori: Decentraland Metaverse Tartışması Konu Sahibi: adamking 0 Yorum 437 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metaverse Explorer: Samsung'un Decentraland'daki 837X Mağazasını Keşfetmek
ChromaX Theme
Forum Üyesi

Yeni Üye
**
14
konular
14
mesajlar
Jan 2022
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
#1
22-01-2022, 08:13:48
Benimle Metaverse Explorer serisine tekrar hoş geldin Jake.

Deneyimsel perakende satıştan, ücretsiz giyilebilir cihazlardan ve karmaşık görevlerden hoşlanıyorsanız, sizin için mükemmel bir yer buldum. Fortune 500 tüketici elektroniği şirketi Samsung, kısa süre önce Decentraland'da 103,76'da bir mağaza açtı . Yeni inşa edilen sahne , New York'ta bulunan fiziksel 837X mağazasından sonra modellenmiştir.

Samsung, Decentraland'daki mevcut bir binanın sanal bir kopyasını geliştiren ilk büyük marka değil. Sotheby's , 2021'in ortalarında Londra'daki New Bond Street galerisini yansıtan bir müzayede evi açtı . Vitrin yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacak ve Aetherian Projesi adı verilen sağ üst bölgede yer alacak. Sahne, Son Dilim Kolektifi tarafından yaratıldı .

Yapının dışı canlı renkler, şık arabalar ve büyük kulelerle fütüristik-ütopik bir havaya sahiptir. Giriş, mor bir ışık perdesi tarafından engellenmiş görünen basit bir çift kapıdır. Girişin üzerinde mavi ve mor fosforlu kalemle büyük bir "837X" işareti var. Pencereler , Samsung logosunu gösteren vurgulayıcı mavi ve mor renklerde karmaşık tasarımlarla gölgelenmiştir . Yapının arkası, uyumlu bir pencere görüntüsüne sahip basit bir tuğla düzenidir.Yapının içi, karmaşık detaylarla muhteşem bir şekilde tasarlanmıştır. Giriş koridoru, panel benzeri döşeme ve dönen duvar kağıdına sahiptir. Ana kat, Samsung'un giyilebilir cihazlarını ve görev bilgilerini gösteren büyük bir showroom'dur . İsteğe bağlı üç oda, özelleştirilebilir sahne, sürdürülebilirlik ormanı ve bağlantı tiyatrosunu içerir. Oyuncular, 837X NFT rozetleri kazanmak için görevleri tamamlayabilirler.Bu yapıyla ilgili en sevdiğim kısım, Last Slice kolektifinin kayıtsızca sahneye oyduğu detaylar. Bunun ilk tadı, öndeki fütüristik arabaydı. Araba, dışarının genel havasını iltifat etti ve güzelce birbirine bağladı.

Bireysel görev odaları, parlak renkler ve ilginç deneyimlerle cömerttir. Büyülü orman, büyük yeşil ağaçlar, akan mavi su şelaleleri ve heyecan verici engelli parkurlarla parıldayan büyülü bir sahnedir . Samsung, metaverse'e gerçekten benzersiz bir deneyim getirdi ve deneyimsel perakende alanında öncü olmaya devam eden büyük markayı dört gözle bekliyorum.

Kaynak : https://nftplazas.com/metaverse-explorer...entraland/


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi