ID: 14 Kategori: Decentraland Metaverse Tartışması Konu Sahibi: adamking 0 Yorum 336 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decentraland Film Kulübü Epik Video Yarışması ile Geri Dönüyor
ChromaX Theme
Forum Üyesi

Yeni Üye
**
14
konular
14
mesajlar
Jan 2022
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
#1
22-01-2022, 08:10:06 (Son Düzenleme: 22-01-2022, 08:11:07, Düzenleyen: adamking.)
Tomurcuklanan yönetmenler, oyuncular ve editörler çağıran metaverse'deki en büyük film kulübü, olağanüstü bir yüksek bahisli sinema filmi yarışması için geri döndü. Decentraland , büyük bir yetenek, hayal gücü ve yaratıcılık savaşına ev sahipliği yapacak.

Şu anda 4 Şubat 00:00 UTC'ye kadar canlı yayında, tüm gelenlere tüm zamanların en büyük Decentraland videosunu yaratmaları için meydan okunuyor. Öyleyse, kesme odasına atlayın ve metaverse'in sunduğu en iyi şeyleri sergileyen kısa bir klip hazırlayın.

Kurallar basit, film aile dostu olmalı, 30 saniyeden kısa olmalı ve Decentraland içinde çekimler içermelidir. Gerisi hayal gücünüze kalmış, favori bir mekan için şık bir reklam yaratın, daha sefil semtlerden birinde kara film çekin ya da David Lynch tarzı tuhaf bir parça alın ve sadece zeki insanların anlayabileceği gösterişli bir parça yaratın. Telif hakkıyla korunan görüntüleri veya sesleri kullanmak için izin almayı unutmayın.


Katılmak için önce dünyanın gördüğü en harika 30 saniyelik özelliği sevgiyle yaratın ve ardından #DCLfilmclub hashtag'i ile Twitter'da paylaşın. Gerisi, bir neslin en sert eleştirmenleri olan topluluğa kalmış. 10 antreman ganimeti paylaşacak, birincilik bir arsa artı 600 $MANA alacak, kalan 9 yarışmacı ise sürekli azalan $MANA artışları ve giyilebilir ödüller alacak.

Yarışmanın ardından Decentraland, 20 Şubat'taki muhteşem 2. doğum günü partisinde en iyi videoları sergileyecek. O halde, klaket ve megafonun tozunu alın ve yönetmenliğe başlayın!

Kaynak: https://nftplazas.com/decentraland-film-club-contest/


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi